İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Ürünümü İade Etmek istediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?

İade yada değişim yapılmasını istediğiniz ürünü 'Yurtiçi Kargo' aracılığıyla ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. Farklı kargo firmaları ile gelen ürünler teslim alınmamaktadır.

 İadenizi '2021128' kodunu yurtiçi kargo çalışanlarına ileterek gerçekleştirebilirsiniz.

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

 

İade Adresi :Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. 7/4 Balgat-Çankaya/ANKARA 

 

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. İç giyim ürünleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

' Sipariş edilen ürünlerin tümü mazeretsiz şekilde ( yanlış ürün, defo vb.) iade ediliyorsa, İade bedelinden kargo ücretleri düşülerek alıcıya ödeme gerçekleştirilir.'

'İADE VE DEĞİŞİM İSTENEN ÜRÜN TÜM KUTU İÇERİĞİ VE PAKETİ İLE BİRLİKTE İÇİNDEN ÇIKAN İADE FORMU DOLDURULARAK GÖNDERİLMELİDİR.'

'HAVALE VE KAPIDA ÖDEME İADE TÜRLERİNDE İADE 14 GÜNÜ BULABİLMEKTEDİR.' 

İade Etme Süresi Kaç Gündür?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre satın aldığınız ürünü tarafınıza ulaşmasının ardından 14 gün içerisinde iade ve değişimini sağlayabilirsiniz.

Sipariş Verdiğim Ürün İçin Beden Numara Değişimi Yapabilir miyim?

Siparişiniz kargoya teslim edilmemiş ve değişim yapmak istediğiniz ürünün stoklarda bulunması durumunda beden ve numara değişikliği yapılmaktadır. Siparişinizin durumunu Siparişlerim ekranından takip edebilirsiniz.

Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmam Gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Tutar İadem Neden Taksit Taksit Yatırılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Siparişlerimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım” sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Tedarik Ediliyor” ya da "Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için siparişlerim bölümünden işleminizi yapabilir,ya da online@modailgi.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. * Kapıda Ödeme Sistemi İle Satın alınan ürünlerde, kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 35 TL alınmaktadır. Toplam ödemeden bu bedel düşülerek iade işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ücret iadelerinde iade kargo ücreti müşteriye aittir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR