SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

Ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
www.modailgi.com.tr adresinden satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde istediğiniz yeni bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Değişim olacak ürünlerinizi Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz.
400 TL ve üzeri siparişlerin değişiminde kargo ücretsizdir.

Üründe defo olmaksızın iade işleminde kargo ücreti alıcıya aittir.
2. değişim isteğinde kargo ücreti müşteriye aittir.
Kampanya dahilindeki siparişlerde kargo ücretleri müşteriye aittir. 
Değişim için gönderilen ürünlerde mutlaka Onay Kodu bulunmalı ve kargo poşetinin dışında olmalıdır. 
Değişimlerde teslim alınan ürün(ler) orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir. 
Değişim için gönderilen ürün değişim bölümünde kontrol edildikten sonra yeni istenilen ürün kargo ile alıcıya gönderilecektir.
Ürün değişimleri Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılmaktadır.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?
 
www.modailgi.com.tr  adresinden satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade talebiniz için siparişinizle birlikte gönderilen ürün iade formundaki gerekli alanları doldurduktan sonra telefon müşteri hizmetlerimizden iade için onay kodu almanız yeterli olacaktır.
Ücret iadelerinde kargo ücreti müşteriye aittir.
İade için gönderilen ürün(ler)'de mutlaka Onay Kodu bulunmalı ve kargo poşetinin dışında olmalıdır. 
İadelerde teslim alınan ürün(ler) orijinal kutusu ve faturası ile eksiksiz gönderilmelidir. 
İade için gönderilen ürün iade bölümünde kontrol edildikten sonra ücret iadesi gerçekleşecektir. 
Ücret iadeleri 3-5 iş günü içinde yapılır fakat bankaya yansıması 5-6 iş  gününü bulabilir.

Siparişimi nasıl takip ederim?

www.modailgi.com.tr  adresinden giriş yaptıktan sonra "menü" sekmesinden “siparişlerim” bölümünde tüm siparişlerinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Siparişinizle ilgili bildirimler e-posta adresinize gönderilecektir. Siparişinizi oluştururken sms seçeneğini seçerek sipariş durum bilgilerinizi sms ile alabilirsiniz.

 

İnternet mağazalarınızdan aldığım ürünleri mağazalarınızdan değiştirebilir miyim?

İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin değişimini, 14 gün içerisinde faturası veya sevk irsaliyesi ile birlikte fatura tutarı üzerinden sadece kendi mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

Bayilerimizden değişim yapılmamaktadır. Bayi ve mağazalarımızı www.modailgi.com.tr/magazalarimiz.aspx adresinden görebilirsiniz.


Kapıda ödeme yapabilir miyim?
Evet, bu hizmet için Yurtiçi Kargo ile kapıda ödemeyi tercih edebilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli 16 TL olup bu bedel faturanıza yansıtılmaktadır. 
Bu bedeli kargo şirketi tahsilat ücreti olarak talep etmektedir. Firmaya ait bir tutar değildir.


Kargo ücreti ne kadar?
300 TL'yi geçen siparişlerinizde kargonuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir.400 TL’nin altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 16 TL'dir. Kargo ücreti faturanıza  ek olarak yansıtılmaktadır.

Kargomun bana ulaşması ne kadar sürer?
Siparişiniz kargoya verildikten sonraki 1-5 iş günü içerisinde size ulaşmış olur. Bu süre bulunduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilir.

İade etmek ya da değiştirmek istediğim ürünü hangi adrese göndermeliyim?

modailgi.com.tr adresinden yaptığınız iadeyi yurtiçi kargo ile '2021128' firma kodumuzu vererek göndermeniz yeterli olacaktır. 

Ödeme seçenekleri neler?
Kredi kartıyla ödeme, banka havalesiyle ödeme, kapıda nakit veya kapıda kredi kartıyla tek çekim ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz vereceğiniz tüm bilgiler seçtiğiniz bankanızın kendi sayfasında girileceğinden bilgileriniz herhangi bir veri tabanında kaydedilemez veya saklanamaz. Kredi kartı numaranızı, kart üzerinde yazan isminizi, kartın son kullanma tarihini, kartın CVV2 numarasını (kredi kartının arkasındaki sayının son 3 rakamı) girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme sırasında bankanızı seçtikten sonra peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kapıda Ödeme 
Alışverişinizi tamamlarken “kapıda ödeme” seçeneğini tercih ederseniz ürün kapınıza kadar gelmeden ücret ödemezsiniz. Yurtiçi Kargo görevlileri ürününüzü teslim ederken kredi kartıyla veya peşin olarak ödemenizi alır. Kapıda ödeme seçeneğinde kredi kartına taksit yapılamaz. Bu hizmet için Yurtiçi Kargo 16 TL hizmet ücreti almaktadır ve bu fark faturanıza yansıtılmaktadır. 

Banka Havalesi İle Ödeme
Banka havalesiyle ödeme seçeneğinde ilgili banka hesabımıza havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale yapılmadığı takdirde siparişiniz iptal edilir ve sipariş iptali e-posta yoluyla size bildirilir. Ödemeyi yaptıktan sonra banka dekontunun üzerine sipariş numaranızı yazarak telefon no'lu telefonla ya da [email protected] adresine gönderirseniz siparişinizin daha hızlı yola çıkmasını sağlarsınız.

Taksitli ödeme yapabilir miyim?
Dilerseniz ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Finansbank, Maximum,  World veya Axess kredi kartlarından birine sahipseniz ödeme sırasında taksit yaptırabilirsiniz. Ödeme sayfasında kredi kartınızı seçtikten sonra taksitlendirme seçenekleriyle ilgili detaylı tablo bulunmaktadır.

Kargo takibi nasıl yapılır? 
Siparişiniz bizim tarafımızdan kargoya verildiği an bunu belirten ve içerisinde kargo takip numaranızın olduğu bir e-posta alacaksınız. Bu takip numarasıyla paketinizin Türkiye’nin neresinde olduğunu ve hangi şubeye gittiğini Yurtiçi Kargo’nun web sitesinden sorgulatarak takip edebilirsiniz. Aynı takip numarasına
www.modailgi.com.tr  hesabınızdaki “Siparişlerim” bölümünden de ulaşabilirsiniz.